sevdamız beşiktaş
Spor  Haberleri


Aboubakar’ın golü rekor kırdı – Beşiktaş Haberleri

Beşiktaş topluluğunda herkes F.Bahçe galibiyetinin keyfini çıkartırken, en çok konuşulan isimlerin başında Aboubakar geliyor. Dönem başında …Beşiktaş topluluğunda herkes F.Bahçe galibiyetinin keyfini çıkartırken, en çok konuşulan isimlerin başında Aboubakar geliyor. Dönem başında ‘sakatlığı’ nedeniyle transfer edilmesi büyük tartışmalara yol açan Kamerunlu forvet, derbide attığı gollerle kalitesini bir defa daha ortaya koyarken, yeni bir rekorun da sahibi oldu.

SABRİ’Yİ GERİDE BIRAKTI
Aboubakar’ın derbide 13 metreden çektiği şut 126 km sürate çıktı. Aboubakar’ın bu golü Sabri Sarıoğlu’nun 20 metrenin altında atılan şutlar için 123 kilometre olan sürat rekorunu da kırmış oldu. Sabri 18 metreden 123 kilometre süratle Antalyaspor ağlarını sarsmış, bu Üstün Lig için 20 metrenin altındaki surattaki goller için rekor olmuştu.

PORTO BİN PİŞMAN: KEŞKE GÖNDERMESEYDİK!
Kara kartal’ın dönem başındaPorto’dan kadrosunakattığı ve derbide attığı iki golleyıldızlaşan Aboubakar, Portekiz’deolay oldu. Porto taraftarları,Aboubakar’ın derbide2 gol atmasının ardındanoyuncunungönderilmesinieleştirdi. Portekizli taraftarlarınAboubakar yorumlarışu biçimde;

GEÇEN seneAboubakar’ın futbol hayatınınbittiğini düşünmüştüm,yürüyemiyordu bile.Beşiktaş’ta 70 dakikayı zorlaçıkartıyor lakin fevkalade gollerattı!
ABOUBAKAR bizdesakat sakat oynadı. Keşkesakat oynamasaydı da onugöndermeseydik. En büyükhatası güzelleşmeden oynamakistemesiydi.
ABOUBAKAR,Türkiye’de bizde bulamadığışeyi buluyor: Devamlılık…
ABOUBAKAR, Türkiye’de 139dakikada bir gol buluyor. Onunalternetifitakımda tuttuğumuzMarega 285 dakikada bir atıyor.Futbol hayatının bittiğinisöylemiştik. Futbolu bitiren birisiiçin hiç de üzücü değil…

(Fotomac)

Beşiktaş Haberleri, Beşiktaş transfer haberleri , Beşiktaş Puan Durumu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ