sevdamız beşiktaş
Spor  Haberleri

Mobil Uygulamamızı Hemen İndirin!

En büyük Beşiktaş taraftar sitelerinden biri olan Sevdamız Beşiktaş ile artık tüm spor haberlerini takip etmek oldukça kolay!
Uygulamada üyelik oluşturmadan kampanya tüm Beşiktaş Haberlerini takip edebilirsiniz.

Sevdamız Beşiktaş  uygulaması sayesinde takımınız ile ilgili bütün bilgiler cebinize geliyor. En güncel bilgilerden, en özel haberlerden haberdar olmak için yapmanız gereken tek şey mobil uygulama mağazalarından Sevdamız Beşiktaş uygulamasını indirmek olacaktır. Uygulamayı indirdikten sonra üye olmanız gerekmiyor . Birkaç adım süren üyelik işlemlerinin sonunda uygulamayı doyasıya kullanabilirsiniz.

ugulama

Sevdamız Beşiktaş uygulaması en özel içerikler ile taraftarlarına farklı bir deneyim yaşatmayı hedefliyor. Beşiktaş oyuncuları ile ilgili daha önce duyulmamış ve en detaylı bilgileri bu uygulama içinde bulabilirsiniz. Ayrıca oyuncular ile çekilen eğlenceli videoları izleyerek onların hiç görmediğiniz yönlerini görebilirsiniz.

Mobil Uygulamamızı Hemen İndirin!

Kulüp hakkında bütün bilgilerin tek bir uygulama altında birleştirilmesini sağlayan bu uygulama ile Beşiktaş hakkında bütün bilgilere ulaşabilirsiniz.

Uygulamamızda , futbol takımı başta olmak üzere tüm branşlardan perde arkası görüntüler, anlık bilgilendirmeler, röportajlar, anketler, yarışmalar, detaylı istatistikler ve canlı maç takiplerini takip edebilirsiniz.

Tüm Beşiktaş Haberlerine tek bir uygulama üzerinden saniyeler içinde ulaşabilirsiniz.