sevdamız beşiktaş
Beşiktaş Haberleri

Yazar ol

Hemen iletişime  gönüllü yazar ekibimizde sen de yer alabilirsin. Yazar olduğun takdirde yazıların sevdamizbesiktas.net‘de yayınlanarak binlerce kişiye ulaşmış olacak ve muhteşem tecrübeler elde etmiş olacaksın.

sevdamizbesiktas.net olarak birlikte çalıştığımız yazarlar ile fikir alışverişinde bulunmaktan büyük keyif alıyoruz. Öğrenmenin birlikte gerçekleşeceği bir ortam oluşturmak istiyoruz. Bu sebeple siz değerli okuyucularımız ve ziyaretçilerimiz aramıza katılmaya gönüllü iseniz bize ‘Yazarlık’ başvurusunda bulunabilirsiniz.

sevdamizbesiktas.net sitesinde paylaşılan makaleler yazarın tamamen kendi ifadelerini içeren, fikir aktarım aşamasında kendi yaratıcılığını kullandığı yazılar olmak zorundadır. Makaleler yazılırken yararlanılan kaynaktan hiç bir cümle değiştirilmeden kopyalanamaz. Bu sebeple yazar kendi kelime yaratıcılığını kullanarak makalesini oluşturmalıdır. sevdamizbesiktas.net sitesine yapılan başvurular değerlendirilirken dikkat edilen önemli noktalar yazarın kendini ifade etme şekli, özgünlüğü, dil bilgisini doğru kullanması ve yaratıcılığıdır.

sevdamizbesiktas.net’de ‘Ekibimiz’ bölümüne dahil olabilmek için en az 5 makalenizin yayımlanmış olması gerekmektedir.

Sevdamizbesiktas.net’de yazılacak olan makalelerde istenen özellikler şu şekildedir:

  • Makalelerin en az 300 kelime olması istenmektedir.
  • Makaleler yazılırken hangi kaynak kullanıldıysa yazının en altında ‘Kaynakça’ olarak belirtilmelidir. Kaynakça olarak güvenilir kaynaklar kullanılmalıdır. Eğer kullandığınız kaynaklar haber siteleri ise Ted Talks ve kaynağı belli, resmi youtube videoları gibi güvenilir haber siteleri olmalıdır.
  • Yazılan makaleler uzun olacağından dolayı yazıda alt başlıklar kullanılmalıdır.
  • Yazılan makalenin benzerlik (alıntı) oranı %20’nin üzerinde olmamalıdır. Özel programlar ile benzerlik oranı tespiti yapılmaktadır.
  • Sitemizde kaynakça ekleme işlemi sizden istenen formatta olmalıdır. Kaynakça formatı yazarlık hesabınız oluşturulduktan sonra sizinle paylaşılacaktır.
  • Makale içinde tekrardan kaçınılmalıdır. Anlatım sade, akıcı ve anlaşılır olmalıdır.