Sevdamız Beşiktaş

Beşiktaş’ı karıştıran iddia! ”Ahmet Nur Çebi prim aldı”

Şafak Mahmutyazıcıoğlu:Ahmet Nur Çebi prim aldı


Şafak Mahmutyazıcıoğlu, siyah-beyazlı takımı karıştıracak bir iddiayı gündeme taşıdı. Yazıcıoğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, dönemin ikinci başkanı Ahmet Nur Çebi’nin Beşiktaş Futbol A Takımı’nın başarılarından prim aldığını ifade etti.

Beşiktaş’ta bir yöneticinin futbol A takımının başarılarından prim aldığını iddia eden eski yönetici Şafak Mahmutyazıcıoğlu, o ismin mevcut başkan Ahmet Nur Çebi olduğunu açıkladı.Sosyal medya hesabından açıklama yapan Mahmutyazıcoğlu, “Evet vakit geldi. Yöneticilik yaptığı dönemde, Ümraniye’de yaptığı ve yapacağı ekstra harcamalara karşılık, Ali Naibi’ye ekstra bir fazla prim yatırtıp, kendisinden bu primi elden nakten alan yöneticimiz Dönemin 2. Başkanı, tüm mali işlerin kendisine bağlı bulunduğu yöneticimiz, şimdinin güçlü başkanı sayın Ahmet Nur Çebi’dir.” ifadesini kullandı.

 

Eski yönetici şöyle devam etti: “Tüm yazışmalar elimde mevcut olup, inkar halinde hukuki mercilere tarafımca sunulacaktır. Sayın Naibi de şahittir. Tabi baskı altında inkar etmezse”

Şafak Mahmutyazıcıoğlu, “Ederse; banka kayıtları, telefon yazışmaları hepsi tarafımca adli mercilere sunulacaktır. Şimdi açıklama gelmesini bekliyorum. Başkan prim almış da neden almış. #güçlübaşkan sayın Ahmet Nur Çebi açıklasın.” ifadesini kullandı

Kaynak: Fotomaç

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ