Sevdamız Beşiktaş

Beşiktaş’a Abdullah Avcı müjdesi! İşte yeni takımı…

Beşiktaş’a Abdullah Avcı müjdesi! İşte yeni takımı…


Siyah Beyazlı takım ile yolları ani bir şekilde ayrılan Abdullah Avcı, fazla boşta kalmadan yeni bir takımla yola devam edebilir.

Tecrübeli teknik adam siyah-beyazlılarla yollarını ayırmasının ardından, hoca arayışındaki ekiplerin ilgisini çekmeye başladı. Azeri kaynaklı haber sitesinde yer alan habere göre Sportinfo , ‘Azerbaycan Futbol Federasyonu yöneticileri, milli takımın yeni teknik direktörü için gitti’ başlığıyla ve federasyon asbaşkanı Elhan Mammadov’un Avcı ile olan fotoğrafıyla yayınlanan haberde ‘Gizli Sefer’ ibaresi kullanıldı.Azerbaycan Futbol Federasyonu Asbaşkanları Mammadov ile Sadıqov’un Türkiye’ye, Azerbaycan Milli Takımı teknik direktörlüğü için Abdullah Avcı ile görüşmeye geldikleri bildirildi.

Beşiktaş'a Abdullah Avcı müjdesi! İşte yeni takımı...
Nikola Jurchevic’in görevine son verilmesinin ardından bir süredir boşta olan Azerbaycan teknik direktörlüğü için federasyon, son dönemde arayışlarını sıklaştırdı.

Türkiye’ye gelen heyetin, Abdullah Avcı dışında bazı başka isimlerle de görüşmesinin beklendiği belirtildi.

Bu en çok Beşiktaş’a yarayacak

Abdullah Avcı anlaştığı takdirde bu durum Beşiktaş’a da yarayacak. Yeni bir takım bulana dek kendisine 1 milyon TL aylık ödenecek teknik adam için, Beşiktaş’ın mali yükü anlaşmaya göre daha da düşecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ