Sevdamız Beşiktaş

Beşiktaş FIBA ve TBF nezdinde girişimde bulunacak!

Beşiktaş FIBA ve TBF nezdinde girişimde bulunacak!


Beşiktaş FIBA ve TBF nezdinde girişimde bulunacak!
Shaq McKissic’in Olympiakos ile anlaştığı şeklinde haberlerin çıkmasına üzerine Beşiktaş’tan konu ile ilgili açıklama geldi.


Beşiktaş’tan yapılan açıklamada Shaq McKissic’in sözleşme imzalaması durumunda FIBA ve TBF nezdinde girişimde bulunulacağı ifade edildi.
Shaq McKissic’in Olympiakos ile anlaştığı şeklinde haberlerin çıkmasına üzerine Beşiktaş’tan konu ile ilgili açıklama geldi. Beşiktaş’tan yapılan açıklamada Shaq McKissic’in sözleşme imzalaması durumunda FIBA ve TBF nezdinde girişimde bulunulacağı ifade edildi.Beşiktaş Kulübü, Olympiakos ile anlaşmaya vardığı iddiaları bulunan basketbolcu Shaq Mckissic ile ilgili açıklama yaptı. Yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:
“Shaq McKissic halen kulübümüzün sözleşmeli oyuncusudur. Tarafımızca aramızda olan sözleşmenin gerekleri yerine getirilmiştir. Shaq McKissic’in başka bir kulüple sözleşme imzalaması durumunda, çift sözleşme imzalamasından dolayı ceza alması kaçınılmazdır. Bu durum karşısında kulübümüzün haklarını korumak için hem FIBA hem de TBF nezdinde hukuksal girişimlere başlayacağımızı kamuoyuna bildiririz.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ