sevdamız beşiktaş
Sevdamız Beşiktaş

Feyzioğlu’ndan son dakika terör ve terorist çıkışı

Feyzioğlu’ndan son dakika terör ve terorist çıkışı
Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu yaptığı basın açıklamasında evlatları terör örgütü tarafından dağa kaçırılan annneleri ziyaret ettiğini ve onların yanında olduğunu belirterek sözlerine, teröriste terörist terör örgütüne de terör örgütü diyemeyenlerle bir işleri olmayacağını sözlerine ekledi.

Sivas’ta yaptığı basın açıklamasında HDP il binası öneünde bekleyen annelerin acılarına ortak olduğunu belirterek burada devlete de iş düştüpünü belirtti.

Başkan Feyzioğlu konuşmasına şu şekilde devam etti:

Elbette devletin de sorumluluğu ama anneler çocuklarına hiçbir zarar gelmeden, o faşist, o kanlı örgütün elindeki evlatlarının serbest bırakılmasını istiyorlar. Biz neye kızıyoruz biliyor musunuz? Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne her fırsatta laf sokuşturanlar, bir cümle PKK’ya, DHKP-C’ye laf söylesinler ama Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne vurmanın, bazıları için dayanılmaz bir çekiciliği var. PKK’ya laf söyleyin dediğimizde tık yok. DHKP-C’ye laf söyleyin dediğimizde tık yok. Biz kararlıyız. Teröriste terörist, terör örgütüne terör örgütü diyemeyenle bizim işimiz falan yok. Biz hukukçuyuz ve bunu hukuk çerçevesinde söylüyoruz. Terör suçlusu olduğu iddia edilenin, adil yargılanma hakkını savunan da biziz. Çünkü kimin terörist kimin terörist olmadığı ancak adil bir yargılama sonucunda ortaya çıkar. Bunu bilerek söylüyoruz ama PKK’nın bir terör örgütü olduğuna şüphe var mı? PKK’ya yarım ağız bile kınama yapamayanların Türkiye Cumhuriyeti’ne sürekli laf sokuşturmasını samimi bulmuyoruz. Bundan sonra da yüzlerine hepsinin çarpacağız.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ