sevdamız beşiktaş
Son Dakika Beşiktaş Haberleri

Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi izle – Son Fragman

Kylo Ren Büyük Lider Snoke'u öldürerek İlk düzenin Büyük lideri olmuştur. Galakside ki acımasız yönetimi üzerine, Galakside yavaş yavaş umutsuzluk hakim olmaya başlamıştır. İlk düzendeki hakimiyeti kaybetmemek için Kylo Ren gittikçe acımasızlaşmaya başlar. Rey, Luke Skywalker'ın yardımıyla içindeki gücü benimsemiştir. Direniş ile birlikte Rey, Kylo Ren'e karşı büyük bir savaş verecektir. Aydınlık ve karanlığın savaşında kazanan taraf hangisi olacaktır.

Star Wars: Skywalker'ın Yükselişi Dublajlı Fragman
Star Wars: Skywalker'ın Yükselişi
beşiktas haberleri  

 

Star Wars: Skywalker'ın Yükselişi Dublajlı Fragman

Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi 

Birçok gezegen gezen Rey sonunda Luke SkayWalker’ı buluyor. Yabancı bir köyde inzivaya çekilen Luke SkayWalker yardım edemeyeceğini söylüyor. Fakat Rey cumhuriyetçilerin ve ayrıcalıkların amansız bir savaş verdiğini ve neredeyse kaybetmek üzere olduklarını söyler. Bunun üzerine Look yardım etmeyi kabul eder. Ayrıcalıklarla savaşan Look hayaletini savaş meydanına gönderir. Asıl düşmanı olan Finn ile savaşarak onu yener. Finn’in asıl amacı ise son jedi kalana kadar öldürmektir.

Rey ise son jedi olarak bilinir. O jediyi öldürmek için elinden geleni yapar. Fakat Rey jedi olduğundan habersizdir. Bunun üzerine Look ‘tan onu eğitmesini ister. Onun Jedi olduğunu anlayan Look onu eğitmeyi kabul eder. Daha sonra savaşı cumhuriyetçiler kazanmıştır. Ancak daha bitmemiştir. İçin deki gücü tam olarak kontrol edemeyen Rey yıllarca eğitim alır. Ancak iyi bir jedi ye dönüşse de gücünün sınırı yoktur. Bu saf güç Look’u korkutur. Bu yüzden onu daha dikkatli eğitmeye devam eder. Daha sonra onun eğitimini bitirmesine yardımcı olur.

Starwars’ın son jedayı Finn ile savaşır. Fakat onun kötü olmadığını ancak onu yöneten kişinin kötü olduğunu anlar. Onun efendisini öldürmek için işbirliği yaparlar. Daha sonra ondan yardım ister. Evreni daha iyi bir yer yapmak için ve Rey’in kendisini bulması için yardım eder. Gücün geçmişini ve sırlarını öğrenmeye çalışırlar. Uzun bir maceradan sonra gücü bulurlar. Saf güç Rey’in içindedir. Rey o gücü kullanarak yeni Jediler eğitmeye başlar. Filmin sonunda ise Rey öğrencilerine güç seninle olsun diyerek film biter. Gelecekte Rey ile Finn bir hayat kurarlar. İki tane de çocukları olduğu varsayılıyor.

Star Wars Skywalker'ın Yükselişi

Kylo Ren Büyük Lider Snoke’u öldürmesinin ardından İlk Düzen’in yeni Büyük Lider’i olmuştur. Acımasız yönetiminin altında galaksi yavaş yavaş umutsuzluğa kapılmaktadır. Luke Skywalker’ın Güç’le birleşmesinden sonra Rey kendi içindeki gücü benimsemiş, onu geçmişte tutan bağlarını kesmeyi başarmıştır. Kylo Ren ve Rey’in arasındaki çatışma giderek artarken, İlk Düzen’de de içsel çalkantılar yaşanmaktadır. Güçte kalabilmek için giderek acımasızlaşan Kylo Ren, onu yenmek için sürekli çalışan Rey, tekrar ortaya çıkan Ren Şövalyeleri, Direniş’i büyütmeye çalışan Poe ve Fin, karanlığın ve aydınlığın savaşı galaksideki tüm dengeleri değiştirecektir…

Yönetmen: Jeffrey Jacob Abrams
Oyuncular: Oscar Isaac , Adam Driver , Daisy Ridley
Tür: Aksiyon , Bilim Kurgu , Fantastik
Yapım Yılı: 2019

 
 

Beşiktaş Haberleri, Beşiktaş transfer haberleri , Beşiktaş Puan Durumu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hide picture