Sevdamız Beşiktaş

Sefirin Kızı 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sefirin Kızı 16. bölüm neden yok? Sefirin Kızı yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?


Pazartesi akşamı saat 20.00’de izleyicisiyle buluşan Sefirin Kızı dizisinde geçen haftalık heyecanlı anlar yaşandı. Son bölümde Sancar, en büyük sınavının can almak değil can vermek olduğunu anladı.

Sefirin Kızı 16. Bölüm Fragmanı
Sefirin Kızı 16. Bölüm Fragmanı

Sefirin Kızı 16. Bölüm FragmanıSefirin Kızı 16. bölümde neler olmuştu
Sefirin Kızı 14.bölüm ile ekranlara geldi. Yeni bölümde Sancar Nare’ye Menekşe’nin hamile olduğunu söyler. Nare ise bu duruma uzun süre tepki gösteremez. Sancar, Nare’den bir şey söylemesini tepki vermesini ister. Nare ise Sancar’a “Ben Melek’i büyütürken sen yoktun. Seni affetmemeye binlerce kez yemin etsem de kalbim beni ele geçirdiğinde seni affetmek için sebep arıyorum. Bir tek sebep. Ama Sen kovduğun karını hamile bırakıyorsun. Benim kızıma yeni baba olduğun gün başka bir kadından çocuk yapıyorsun. Benim sabrım çok ama o kadar çok değil. Adını bir daha anmayacağıma Nasuh tövbesi olsun mu? olsun” der.
Kaynak Yeniçağ: Sefirin Kızı 16.Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sefirin Kızı 15.bölümde neler oldu?

Sefirin Kızı Dizisinin Konusu 

Sefirin Kızı dizisi, Nare ile Sancar’ın dillere destan aşkını konu ediyor.Yörede gariban bir yarıcının oğlu olan Sancar, daha çocuk yaştayken Bodrum’a tatile gelen bir büyükelçinin kızı olan Nare’ye sevdalanır.

Bu iki zıt çocuk, birbirlerini çok severler, sevdaları için yıllarca mücadele ederler. Sonunda kız, oğlana kaçar ama tam kavuştukları gece Nare birden ortadan kaybolur! Bir daha da Nare’yi gören olmaz.

Kimi der denize düştü öldü, kimi der sefir kızı ya Avrupa’ya kaçtı. Bir garip aşık da onlara türkü yakar, der ki; sefirin kızı alaca kuş oldu uçtu!.. Böylece Nare ve Sancar’ın mutsuz hikayesi bir destana dönüşür.

Bir düğün gecesinde ortadan kaybolan sefirin kızı Nare, tam dokuz yıl sonra, başka bir düğün gecesinde ortaya çıkıverir. Üstelik bu düğün, Sancar Efe’nin düğünüdür ve ona Nare Sancar Efe’ye getirmiştir.

Sefir, torunu Melek’i kaçırınca Sancar’la Nare kızlarının peşinden Podgoridsa’ya giderler. Kendilerini bambaşka bir dünyada bulunca herkesi geride bırakırlar, kızları uğruna ateşkes ilan ederler ve kaderden bir gün ile bir gece çalarlar. Kimi zaman birlikte oldukları bir rüyadır bu yolculuk, kimi zaman ise biricik kızlarını aradıkları bir kâbus!.. Bir yandan kaçamadıkları anılarla, bir yandan ortaya çıkan gerçeklerle ama en çok da kendileriyle savaştıkları bir serüven…

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hide picture