sevdamız beşiktaş
Spor  Haberleri


Kalk Gidelim 92.Bölüm Fragmanı izle

Kalk Gidelim 92.Bölüm Fragmanı izle

Kalk Gidelim 92. Bölüm Fragmanı


Kalk Gidelim 92. Bölüm Fragmanı

Kalk Gidelim dizisinin en yeni fragmanlarına ve haberlerine hızlı bir şekilde trfragman.com adresinden ulaşabilirsiniz. Kalk Gidelim 92.Bölüm Fragman izle, Trt 1 ekranlarında 28 Aralık 2019 akşamı yayınlanacak olan Kalk Gidelim 92.bölüm fragmanı sizlerle

Kalk Gidelim 91.Bölümde neler yaşanmıştı?

Seyfettin ve Mustafa Ali, Hacı Baba’nın duyduğu “çocuk” işini kapatmaya çalışırlar ama yine de Hacı şüphelenir ve durumu Hatice ile paylaşır. İkisi de şüpheye düşer ve olayı araştırırlar.

Şerif ile Behice görüşür ve evlilik yolunda kritik bir karar alırlar. Son kez aileleriyle konuşup tam manasıyla niyetlerini öğrenip ona göre aldıkları kararı uygulayacaklardır.

Bu arada Hacı’nın doğum günü yaklaşmıştır. Nurcan bunu duyar ve doğum gününü kutlama fikrini paylaşır. Mustafa Ali, Seyfettin ve Sevda’yı da ikna edip oldukça sürprizli bir kutlama işine girişirler.

Tüm bunlar yaşanırken güzel bir evi olan fakat işsiz olan Şakir mecburen babasından iş ister. Sefer, Şakir’i pazarlama işine alır. Şakir maaşını sormadan işe başlar ve bir de bakar ki köydeki en az maaş alan adam kendisidir. Bu durumu tersine çevirmek için oldukça ilginç bir gelir kapısı bulur.

Nurhatçe’yle ilgili sadece Hacı değil, anneanne ve dedesinin tuttuğu avukat hanım da gerçeklerin peşine düşerken Hatice ise amansız bir derde yakalandığını öğrenecektir.

Mustafa Ali ailesini geride bırakıp İstanbul’a gider. Uzun yıllarca ailesini aramaz ailesi ile arası açılır. Mustafa Ali evlenir üç çocuğu olur ama çocukların amcasından ve dedesinden haberleri yoktur. Yıllar sonra işleri bozulur iflas eder ve gidecek tek yeri baba ocağıdır. Çaresizce ailesinin kabul edeceğini düşünerek köyüne geri döner.

Yapım Firması: Staff Film
Yapımcı: Eyüp Üstün
Yönetmen: Erkan Nurhan, Özgür Pak
Senaryo: Güliz Kuçur (Hikaye), Baykut Badem, Hazan Toma, Oktay Berber (Senaryo)

Dizinin başrollerini Ufuk Özkan (Seyfettin Dal) ve Erkan Sever (Mustafa Ali Dal), paylaşırken, dizide Ayça Varlıer (Nurcan Dal), Mehtap Bayri (Sevda Dal), Beyazıt Gülercan (Hacı Hüseyin Dal), Aslı Omağ (Meryem Kütük), Hayrettin (Ercan), Yıldız Kültür (Mümine Dal), Nilay Deniz (Nehir), Sinan Albayrak (Ali Demir), Cem Belevi (Sinan), Kerem Kupacı (Halil Kalkar), Ferhat Yılmaz, Zeynep Irgat, Emin Gürsoy (Sefer Zeytin), Kerim Yağcı (Kahya Bodur Sadık), Füsun Kostak (Nuriye Dal Kalkar) gibi birçok başarılı isim de rol alıyor.

Beşiktaş Haberleri, Beşiktaş transfer haberleri , Beşiktaş Puan Durumu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hide picture