sevdamız beşiktaş
Spor  Haberleri


Beşiktaş’ın kampanyasına para yağdı! Toplanan para dudak uçuklattı

İçinde bulunduğu maddi sıkıntıyı aşmak için çalışan Beşiktaş, "Bırakmam Seni" kampanyası kapsamında önceki gece Vodafone Park'ta düzenlediği "Ödül Senin" gecesinde topladığı destekle sezon öncesi büyük moral buldu.Beşiktaş’ın “Bırakmam Seni” bağış kampanyasına destek gecesi 9 Ağustos Pazar akşamı Kanal D’de ekranlarında büyük ilgi gördü. Türkiye’nin ilk spor kulübü Beşiktaşımızın ‘Bırakmam Seni’ bağış kampanyasına destek gecesi, 9 Ağustos Pazar akşamı Kanal D ekranlarında izleyiciler ile buluştu.

Beşiktaşlı sanatçı Yılmaz Erdoğan ve sunucu Damla Uğurtürk’ün sunduğu gecede Beşiktaş sevdalıları 156 bin adet SMS ve 385 bin adet Hatıra Tişörtü ile Beşiktaşımıza destek verdi.Vodafone Park Stadı’nda gerçekleşen canlı yayında tribünlerde Beşiktaş JK Başkanı Ahmet Nur Çebi ile birlikte Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Üyeleri, Teknik Direktör Sergen Yalçın, Beşiktaşlı eski sporcular, Beşiktaş JK bünyesindeki tüm branşlara ait sporcu ve antrenörler de katıldı.

Gecede Yılmaz Erdoğan’ın konukları arasında Hülya Avşar, Zafer Algöz, Mehmet Erdem, Hakan Altun, Çok Güzel Hareketler 2 ekibi, Ömür Gedik, İsmail Demirci, Erkan Petekkaya, Onur Buldu ve Barış Murat Yağcı gibi ünlü isimler Beşiktaş’a destek olmak isteyen vatandaşlarla telefon bağlantısı gerçekleştirerek geceye katkıda bulundu.
156 bin adet SMS ve 80 milyon TL değerinde 385 Bin adet Hatıra Tişört Bağışının yapıldığı gecede ayrıca Beşiktaş Kabataş Vakfı Başkanı Anıl Cansızoğlu, hayatını kaybeden genç spor spikeri Emre Gönlüşen’in 2 kızının eğitim masraflarını üstlendiklerini açıkladı. Beşiktaş JK Başkanı Ahmet Nur Çebi, Gönlüşen’in iki kızının Kabataş Koleji’nde okutulacağını açıkladı.
‘Bırakmam Seni’ kampanyasında, 12 Haziran 2020 tarihinden bu yana toplam bağış miktarı 427.683 SMS, toplam destek tutar ise 150 Milyon TL’ye yaklaştı.

İşte Beşiktaş’ın Bırakmam Seni destek kampanyasında toplanan para miktarı

Vodafone Park’ta gerçekleşen canlı yayında tribünlerde; Başkanımız Ahmet Nur Çebi, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Teknik Direktörümüz Sergen Yalçın ile eski ve faal sporcularımız ve antrenörlerimiz hazır bulundu.

Gecede Yılmaz Erdoğan’ın konukları arasında yer alan; Hülya Avşar, Zafer Algöz, Mehmet Erdem, Hakan Altun, Çok Güzel Hareketler 2 ekibi, Ömür Gedik, İsmail Demirci, Erkan Petekkaya, Onur Buldu ve Barış Murat Yağcı gibi ünlü isimler, Beşiktaşımıza destek olmak isteyen vatandaşlarla telefon bağlantısı gerçekleştirerek geceye katkı verdi.
156 bin adet SMS ve 80 milyon TL değerinde 385 Bin adet Hatıra Tişört Bağışının yapıldığı gecede ayrıca BJK-KABATAŞ Vakfı Başkanı Anıl Cansızoğlu, hayatını kaybeden genç spor spikeri Emre Gönlüşen’in iki kızının eğitim masraflarını üstlendiklerini açıkladı. Başkanımız Ahmet Nur Çebi, Gönlüşen’in iki kızının Beşiktaş Koleji’nde okutulacağını açıkladı.

12 Haziran 2020 tarihinde başlayan ‘Bırakmam Seni’ kampanyasına iki ayda yapılan toplam bağış tutarı 150 milyon TL’ye yaklaşırken, SMS ise 427.683’e ulaştı.

Kaynak:son.tv

Beşiktaş Haberleri, Beşiktaş transfer haberleri , Beşiktaş Puan Durumu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ