Sevdamız Beşiktaş

Beşiktaş TFF’ye başvuruda bulundu

Beşiktaş TFF’ye başvuruda bulundu


Beşiktaş, Fenerbahçe derbisinin ardından Türkiye Futbol Federasyonu’na VAR kayıtlarının açıklanması ile  ilgili resmi başvuruda bulundu.

Siyah-beyazlı kulüp, hafta sonu oynanan Fenerbahçe derbisindeki hakem ve gözlemci raporlarıyla birlikte tüm VAR kayıtlarının açıklanması talebiyle Türkiye Futbol Federasyonu’na (TFF) resmi başvuruda bulundu. Kulüpten yapılan başvuruda şu ifadelere yer verildi:

Beşiktaş VAR kayıtları için TFF'ye başvuru yaptı!

Beşiktaş VAR kayıtları için TFF’ye başvuru yaptı!

Başvuruda “22.12.2019 tarihinde Ülker Stadı’nda oynanan Fenerbahçe-Beşiktaş maçı  nedeniyle kamuoyunda oluşan infial malumunuzdur.” denilerek, şu görüşlere yer verildi:

“Tüm spor yorumcularının hemfikir olduğu konuların kayıtlara yansıyış biçimlerinin bilinmesi ise kaybedilmiş adalet duygusunun geri kazanımı için son derece önemlidir. Maçla ilgili rapor ve kayıtların paylaşılması, karanlık noktaları aydınlatacak ve kusurlu olanlarla olmayanların ayırt edilmesini sağlacaktır. Anılan nedenlerle müsabakanın hakem, gözlemci ve temsilci raporlarıyla tüm VAR kayıtlarının 26.12.2019 günü saat 17.00’ye kadar kamuoyu ile eksiksiz olarak paylaşılmasını arz ve talep ederiz.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ