sevdamız beşiktaş
Spor  Haberleri
SON DAKİKA

09:30 Her şeyiyle 5 yıldız – Beşiktaş Haberleri

08:30 Derbi fatihi Sergen – Beşiktaş Haberleri

08:00 Kara Kartal şut çalıştı – Beşiktaş Haberleri

07:30 Mehmet Demirkol Cem Dizdar Faik Çetiner Zafer Büyükavcı Galatasaray-Beşiktaş derbisini yorumladı – Beşiktaş Haberleri

03:33 Salih Uçan transferinde Şampiyonlar Ligi faktörü – Kartal haberleri

03:33 Eksik isimler var Sergen Yalçın için sorun değil! – Kartal haberleri

21:47 Son dakika spor haberleri: Galatasaray – Beşiktaş derbisinin İddaa oranları güncellendi! – Spor Haberleri

20:00 Beşiktaş transferde rotasını yeniden ona çevirdi! Savunmaya ‘2 metrelik’ duvar… – Beşiktaş Haberleri

15:00 Beşiktaş idmana çıktı, dikkatler onu aradı ama bulamadı! – Kartal haberleri

14:24 Aboubakar Galatasaray – Beşiktaş maçsındaoynayacak mı? Belli oldu! – Sevdamız Beşiktaş

14:16 Sergen Yalçın’dan transfere veto! O ismi takımda istemedi – Beşiktaş Haberleri

14:04 Beşiktaş’ta bomba Anderson Talisca gelişmesi! İstediği ücret şok etti… – Sevdamız Beşiktaş

14:03 Kuruluş Osman Sultan Mesut kimdir? Sultan Mesut’u kim canlandırıyor? Şener Savaş kimdir, kaç yaşında, nereli?

14:02 Başkan Nur Nur Nur Çebi: Sergen’le çalışmak çok zor

13:30 Süper Lig şampiyonunu bekleyen tehlike! Finali Chelsea kazanırsa… – Beşiktaş Haberleri

13:00 Son dakika Beşiktaş haberi: Sergen Yalçın’dan Alman 10 numaraya veto! Sıcak bakmadı – Beşiktaş HaberleriAhmet Nur Çebi: Herkes haddini bilsin – Beşiktaş Haberleri

Beşiktaş Lideri Çebi, gündeme dair açıklamalarda bulundu. Beşiktaş’ın dönemi şampiyon bitireceğini söyleyen Çebi, “Biz 3 puan öndeyiz lakin 6 …Beşiktaş Lideri Çebi, gündeme dair açıklamalarda bulundu. Beşiktaş’ın dönemi şampiyon bitireceğini söyleyen Çebi, “Biz 3 puan öndeyiz lakin 6 puan geride olan grup avantajlıymış üzere algı oluşturuluyor. Kadromuz emin adımlarla şampiyonluğa hakikat giderken Futbolcularımızı yıpratma gayeli telaffuzlar yanlış! Beşiktaş şampiyonluğa giderken bu oyunlardan uzak olsunlar. Yansımız çok sert olur, herkes haddini bilsin” sözlerini kullandı. Beşiktaş ekibinin erkenden şampiyonluk havasına girip girmediği sorulan Çebi, “Sanmıyorum, o denli bir hava yok. Bunun olmaması için elimden geleni yaptım” dedi ve devam etti:

BEKLEMESİNİ DE BİLİRİZ!

“3 puan öndeyken tereddüt varmış üzere algı oluşturanlar, 6 puan geride olanların ‘Şampiyon biz olacağız’ telaffuzlarına neden gereken yansıyı vermiyor? En yakın rakibimizden 3 puan üstte olmamızın, büyük bir avantaj olduğunun görmemezlikten gelinmesine şaşırıyorum. Öteki rakiplerimize saygımızdan ötürü imtina ederken, artık ben de söylüyorum. Şampiyon biziz! Futbolcularımın da şampiyon biziz demesi beni keyifli edecektir. Şu anda Kara Kartal’a ziyan vermek ismine yapılan bir algı operasyonu var. Hangi grup 3 puan önde olsaydı, bizim dışımızdakileri şampiyon ilan etmişlerdi. Lakin olsun biz bekleriz ve 6 hafta sonra onlara da bunu söyletmeyi biliriz”

Lider Ahmet Işık Çebi, şampiyonluk için kenetlendiklerini belirterek, “Ben ve arkadaşlarım, onurlu şampiyonluklar kovalayan bir grubuz. Bundan hiçbir biçimde yolumuzu değiştirmeyeceğiz. Şampiyonluklar grup ve ekip işidir. Yöneticilerim, teknik takımım, hocam ve Futbolcularımla birlikte biz inandık, bütün topluluğun da inanmasını istiyorum. 13. sıradayken de şampiyonuz diyordum, artık de diyorum, şampiyon tekrar biziz. Onurlu ve erdemli şampiyonluk kovalayan Beşiktaş, dönem sonunda bunu yaşayacaktır. Çok konuşmakla, icraatta başarılı olunmuyor. Ben ve yöneticilerim konuşmayarak ya da az konuşarak her türlü çabayı vereceğiz” sözlerini kullandı.

KÜME DÜŞER BİLE DEDİLER!

Beşiktaş Lideri Çebi, son haftalara girilen şu devirde saha içinde yaşanan çekişmeli çaba için de şu sözleri kullandı: “Sezon açıldığında bizim için küme düşeceğimizi bile söyleyenler oldu. Fakat ben muhakkak bu bahiste fikrimi en baştan beyan ettim. Kendime, yönetimime, teknik takımımıza, oyuncularımıza her vakit güvendim, inandım. Ligin bitimine daha 6 hafta var. Puan kaybettiğimiz müsabakalarda, düşme çizgisinde olan gruplar da vardı. Başka ekiplerin bizlere karşı olan motivasyonu, umarım düzgün oynadığımızdan kaynaklanıyordur. Bunların verdiği çabayı, daha sonra rakiplerimiz karşısında da vereceklerinden kuşkum yok.”

CUMHURBAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ

Beşiktaş Lideri Ahmet Işık Çebi, dün Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde yaptığı basın toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür etti. Bir mühlet evvel Bankalar konsorsiyumu ile yapılan kontratta büyük emekleri olduğunu tabir eden Lider Ahmet Parıltı Çebi, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a çok teşekkür deriz. Bankalar konsorsiyumu ile yapılan mukavelede hakikaten büyük emekleri var. yerli futbolunun önü tıkanmıştı ve önünü açtı” tabirlerini kullandı. Yapılan bu yeni kontratın kendilerine yalnızca nefes aldırdığını belirten Çebi şöyle devam etti: “Ancak her şey eskisi üzere olmamalı. Artık çok daha dikkat etmemiz gerektiğini söylemek zorundayım. Eskisi üzere har vurup harman savurmak kelam konusu olmayacak. Bu muahede yapılırken bizim önümüze koyulan koşullarla biz de kulüplerimizi düzgün yönetiriz. Bunu yapmamız koşul.”

5-10 KADROYLA OLMAZ!

Avrupa Muhteşem Ligi’ne birinci yansıyı kendilerini gösterdiğine dikkat çeken Lider Çebi, “UEFA esaslı bir kurumdur. Bugüne kadar tertibi muvaffakiyetle getirdiler. Futbolun içinde rakipler yoksa, 5-10 gruba pastayı bölmelerini hakikat bulmuyoruz. Avrupa futbolunu kalkındırıp, dünya futbolunu geri götürecek uygulamada geri adım attılar. Ancak pandemi periyodunda Futbolcuları haklı görürken, kulüpleri haksız gören uygulamalara devam edilmemesi gerektiğini de UEFA’ya iletiyorum” dedi.

ABOU BİZİMLE KA-LA-CAK

Lider Ahmet Parıltı Çebi, bilhassa Vincent Aboubakar’ın kontratıyla ilgili çıkan birtakım haberlere reaksiyon gösterdi. Lider Çebi, “Futbolcununyıpranmaması için konuşmadım. Aboubakar arka niyeti olmayan, naif oyuncularımızdan birisi. Kontratını ben yaptım. Camiamım bu hususta bana ne kadar güvendiğini biliyorum. Aboubakar bizim oyuncumuzdur, önümüzdeki sene de bizimle devam edecektir. Kontratta yer alan opsiyon hakkı Beşiktaş’tadır. Beşiktaş, Aboubakar’dan alabileceğinin fazlasını almıştır. Ben Futbolcununhakkının yendiğini gördüğümde müdahale edecek bir liderim. Aboubakar, Beşiktaş istediği taktirde burada devam edecektir. Bizde çok hakkı var. Bu mevzuya nokta koyalım. Aboubakar’lı da Aboubakar’sız da Futbolcularımız Kara kartal’ı şampiyon yapmaya yeterler. oyuncularımızı yıpratmaya yönelik davranışlardan kaçınmalarını rica ediyorum. Reaksiyonumuz kimsenin anlamayacağı kadar sert olur. Herkes haddini bilsin, uzak dursunlar” sözlerini kullandı. Lider Çebi, kiralık Futbolcular Ghezzal ve Rosier’in durumları için de “İkisini de ekibe kazandırmak istiyoruz. Görüşmeler devam ediyor lakin nokta koyduğumuz bir şey yok. futbolcuların hepsi burada kalmak istiyor” tabirlerini kullandı.

TEK RAKİBİM ATIBA

Lider Çebi, “Atiba ile mutabakat yenilenecek mi?” sorusuna değişik bir cevap verdi. “Atiba herhalde genel heyet üyesi olacak. Başkanlığa da aday olur. Onu rakip olarak görmeliyim, aslında öteki da rakibimiz yok şu anda.” Bu ortada Ahmet Parıltı Çebi, “Erken şampiyonluk gelebilir mi?” sorusuna da, “Gelebilirdi, yeniden olma ihtimali var. Rakiplerimizin oynayacağı müsabakalar var. Fakat geç olsun, güç olmasın. Biz kendimizden eminiz” karşılığını verdi.

DEMBA FERMUARI AÇIP KONUŞMALIDIR!

Başakşehir ile olan kontratı evvelki gün feshedilen Demba Ba hakkındaki kanılarını de lisana getiren Çebi, “Demba Ba benim uygun tanıdığım ve Kara Kartal’a transferinde emeği olan birisiyim. Çok başarılı bir Futbolcu. Dünkü olay beni şaşırtmıştır, ne olduğunu bilmiyorum lakin bir şey varsa umarım Demba Ba, fermuarını açar (sosyal medyasında kullandığı ağzına fermuar çekilmiş bir insan görseline hitaben) ve söyleyeceğini söyler. Değişik bir durum, yerli futbolunda alışılagelmiş bir durum değil. Şayet bir şey yoksa da bunu söylemesi lazım, toplulukların zan altında kalmaması lazım” diyerek devam etti.

KUPADA DA FİNALE ÇIKMAYI BAŞARDIK

Dörtbüyük ekip içinde sadece Beşiktaş’ın Türkiye Kupası’nda kaldığını söz eden Lider Çebi, “Bu da başarılı olduğumuzun bir başka ispatı. Ziraat Türkiye Kupası’nı müzemize götürmeyi istiyoruz” dedi. TFF ve MHK’nin bir ekibin şampiyon olmasının hesabını yaptığına inanmadığını söyleyen Lider Ahmet Işık Çebi, “Yanlış yönetim edilirse yanlış, uygun yönetim edilirse âlâ deriz. Hakem yanlışlarının söylenmesi, TFF ve MHK hakkında tereddütlerimiz olduğu manasına gelmez. Bunu hissettiğimiz an gereğini yaparız. Öteki kulüplerin yöneticilerine seslenmek istiyorum. Eski alışkanlıklarınızı bu lige bulaştırmayın” dedi.

(Fotomac)

Beşiktaş Haberleri, Beşiktaş transfer haberleri , Beşiktaş Puan Durumu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ