sevdamız beşiktaş
Spor  Haberleri


Beşiktaş yöneticisi Adnan Dalgakıran’ın açıklamalarına MHP Milletvekili Mustafa Baki Ersoy’dan cevap geldi – Beşiktaş Haberleri

Üstün Lig’in 16’ncı haftasında Beşiktaş sahasındaHes Kablo Kayserispor’u 2-0 mağlup etti. müsabakanın sonrasında Beşiktaş 2’nci Lideri Adnan …Üstün Lig’in 16’ncı haftasında Beşiktaş sahasındaHes Kablo Kayserispor’u 2-0 mağlup etti. müsabakanın sonrasında Beşiktaş 2’nci Lideri Adnan Dalgakıran, maç sırasında Beşiktaşlı yöneticilerin locada akına uğradığını söyledi.

“Başkanımıza, kulübümüze, hocamıza ve oyuncularımıza teşekkür ediyoruz” diyen Dalgakıran, şöyle konuştu: “Bu kulübe çok emek veren şu an hastanede olan Emre Kocadağ’a da çok teşekkür ediyoruz. Liderimiz da Covid-19’a yakalandı. Liderimiz, birçok yöneticimiz hastalıkla gayret ediyor. Şu an liderimiz ve asbaşkanımız Covid-19. Onlara da acil şifalar diliyorum. İnşallah en kısa devirde güzelleşirler ve ortamıza katılırlar. Kayserisporlu yöneticilere de teşekkür ediyoruz. Lakin, nitekim burada çok vahim bir olay yaşandı. müsabakanın son dakikalarında olan gerginlikten sonra yöneticilerimizin locası Türkiye Cumhuriyeti Milletvekili sıfatı taşıyan bir şahıs ve kardeşi tarafından basıldı ve 2 arkadaşımız yumruklandı. Bu çok acı bir şey. Burası Patagonya değil. Biz derhal kendilerinden davacı oluyoruz. O Milletvekili ve kardeşinden davacıyız. Kamera kayıtlarını istedik. Gereken biçimde bütün takibimizi yapacağız. Bu ülkenin parlamentosunda, bu insanları temsil eden insanların sokak kabadayısı üzere loca basıp insanlarımızı dövmeye kalkmasını bu büyük topluluk bunun bedelini sorar ve soracağız da. Lütfen, tekrar rica ediyoruz. Liderimiz da fair-playdan bahsediyor, biz de daima bunu söylüyoruz. Bu efendiliğin zahmetlerini çeksek de bu istikamette devam etmeye kararlıyız. Lakin bu tarafta hücumda bulunanlar kesinlikle ve kesinlikle cezalandırılmalı. Kayseri ve Kayserisporlu yöneticilere teşekkür ediyoruz bizi çok yeterli ağırladılar. Bahsin onlarla hiçbir alakası yok.”

“LOCAYA SALDIRMAM KELAM KONUSU DEĞİL”
Öteki taraftan MHP Kayseri Milletvekili Mustafa Baki Ersoy, hususla ilgili Demirören Haber Ajansı’na (DHA) özel açıklamalarda bulundu. Ersoy “Locaya saldırmam kelam konusu değil” dedi.

Hücum üzere bir durumun kelam konusu olmadığını belirten Ersoy, “Locaya saldırmam kelam konusu değil. Onlar, Kayserisporlu yöneticilerin bulunduğu locaya saldırdı. Ben de ‘Ne yapıyorsunuz’ dedim. Benim ve kardeşimin yumruk atması kelam konusu değil. Ben kimseye vurmadım. Arbede yaşandı. Beşiktaşlı yönetici Adnan Dalgakıran’ın açıklamasını şuurlu yaptığını düşünüyorum. Açıklaması, ‘Kimlere hizmet ediyorsunuz’ sorusunu akıllara getiriyor” biçiminde konuştu.

(Fotomac)

Beşiktaş Haberleri, Beşiktaş transfer haberleri , Beşiktaş Puan Durumu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ