sevdamız beşiktaş
Spor  Haberleri


Beşiktaş’ta Güven Yalçın tranfserinde sıcak gelişme! – Beşiktaş Haberleri

Aytemiz Alanyaspor’da Merih Demiral ve Ozan Tufan’ı parlatan, Beşiktaş’ta teknik adamlük misyonuna başladığı günden bu yana birçok oyuncuya …Aytemiz Alanyaspor’da Merih Demiral ve Ozan Tufan’ı parlatan, Beşiktaş’ta teknik adamlük misyonuna başladığı günden bu yana birçok oyuncuya sihirli dokunuşlar yapan Sergen Yalçın, artık de İnanç Yalçın’ı vitrine çıkarmaya hazırlanıyor. Milliyet’in yer alan habere nazaran ; Ocak ve şubat aylarındaki ağır müsabaka temposu sebebiylekadrodaki herkese talih verecek olan tecrübeli hoca, Güven’i de birinci forvetmiş üzere hazır tutmaya çalışacak.

Transfer periyotlarında Sİyah beyazlı takım’ın en çok önerialan ve scoutlar tarafından en fazla izlenen Futbolcusu olan 21 yaşındaki İnanç Yalçın’a siyah-beyazlı idare de büyük ehemmiyet veriyor. Teknik işveren Sergen Yalçın’ın, yetenekli Futbolcudan çok umutlu olduğu ve önümüzdeki periyotta daha fazla talih tanımayı planladığı aktarıldı.

‘Çok hırslı ve istekli’

Bir yandan sportif muvaffakiyet bir yandan da Futbolcu satışı üzerinde ağırlaşan siyah-beyazlı idare, Sergen Yalçın ile yaptığı toplantılarda Avrupalı kulüplerin Güven’e olan ilgisini daima lisana getirdi. Yalçın’ın ise mevzunun açıldığı tüm görüşmelerde, “Güven Yalçın’ın yaz devrinde gitmesine bu nedenle müsaade vermedim. Düzgün bir potansiyeli var. Kendisi performansını biraz daha artırmak için ağır gayret harcıyor. Teknik heyet olarak biz de aslında gerekenleri yapıyoruz. İnanç çok istekli ve hırslı. Onu diğer kulüpler tarafından izleniyor diye değil, uygun bir Futbolcu olduğu için oynatmaya çalışıyorum” sözlerini kullandığı ortaya çıktı.

Siyah-beyazlı kulüpten sızan bilgilere nazaran İngiltere, Almanya ve Fransa’dan kimi takımların İnanç Yalçın için menajerler aracılığıyla nabız yokladığı belirlendi. Sİyah beyazlı takım’ın cazip bir bonservis bedeli öneriedilmesi halinde genç golcüyü dönem sonunda elden çıkarabileceği ortaya atıldı.

(Fanatik)

Kartal haberleri

Beşiktaş Haberleri, Beşiktaş transfer haberleri , Beşiktaş Puan Durumu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ