sevdamız beşiktaş
Spor  Haberleri


Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’den sevindirici haber! – Beşiktaş Haberleri

İkinci kere virüsvirüsüne yakalanan Ahmet Işık Çebi, sıhhat durumuyla ilgili açıklama yayınladı. Toplumsal medya hesabından bir paylaşımda …İkinci kere virüsvirüsüne yakalanan Ahmet Işık Çebi, sıhhat durumuyla ilgili açıklama yayınladı. Toplumsal medya hesabından bir paylaşımda bulunan Çebi, kendisini çok güzel hissettiğini söz etti.

Çebi, paylaşımında şu tabirlere yer verdi:

“Dün yapılan Covid-19 PCR testimin sonuçlanmasında bu yana hastanede tedavi görmekteyim. Öncelikle sağlığımın uygun olduğunu ve telaş duyulacak rastgele bir durum olmadığını memnunlukla söz ederim.

Covid-19 sebebiyletedavi görmeye başladığım andan itibaren arayan, ileti atan ve toplumsal medya aracılığıyla geçmiş olsun dileklerini ileten herkese şükranlarımı sunuyorum. Âlâ dilekleriniz ve dualarınız bana güç veriyor.

Covid-19 pandemisiyle en ön safta çaba eden sıhhat çalışanlarımıza teşekkürlerimi sunuyor, bu uğurda hayatını kaybeden sıhhat şehitlerimizi hürmetle ve rahmetle anıyorum.

Karşılamak üzere olduğumuz 2021 yılının başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyaya; sıhhat, huzur ve memnunluk getirmesini temenni ediyor, yeni yılınızı en içen dileklerimle kutluyorum.

Sağlıklı günlerde görüşmek üzere.”

(Fotomac)

Beşiktaş Haberleri, Beşiktaş transfer haberleri , Beşiktaş Puan Durumu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ