sevdamız beşiktaş
Spor  Haberleri


Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’den yeni yıl mesajı – Beşiktaş Haberleri

Beşiktaş Kulübü Lideri Ahmet Işık Çebi Lider Çebi, siyah-beyazlı kulübün internet sitesinde yer verilen yeni yıl bildirisinde, yeni tip …Beşiktaş Kulübü Lideri Ahmet Işık Çebi

Lider Çebi, siyah-beyazlı kulübün internet sitesinde yer verilen yeni yıl bildirisinde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sebebiyleinsanlık ismine çok sıkıntı bir yılın geride kaldığını aktardı.

Bilim insanlarının fevkalâde uğraşları ve insanlığın yaşama isteğiyle salgının bir an evvel son bulacağına inandığını lisana getiren Ahmet Parıltı Çebi, “Bu koşullar altında ülke olarak da kıymetli bir imtihan vermekteyiz. Ekonomik ve toplumsal olarak deneyimini daha evvel yaşamadığımız şu günlerde, tüm gayretimizle bu sıkıntı süreci hasarsız bir biçimde atlatmayı hedefliyoruz.” sözlerini kullandı.

Salgının neden olduğu harikulâde koşullara karşın siyah-beyazlı kulüpteki dayanışma ortamının ehemmiyetine dikkati çeken Lider Çebi, kelamlarını şöyle sürdürdü:

“Taraftar derneklerimizin bu gayretlere dört elle sarıldığına şahit olduk. ‘Bırakmam Seni’ kampanyamız da bu türlü güçlü bir devirde başladı. Kampanya maddi açıdan çok pahalıydı lakin bu süreçte ortaya çıkan birlik ve Beşiktaş’ımıza sadakat değer biçilmezdi. Yarar sağlayan taraftarlarımıza, Beşiktaşımızın yanında duran sanatkarlarımıza ve bu tarihi kampanyanın tertibinde yer alan herkese bir sefer daha yürekten teşekkür ederim. Pandemi sebebiylebirçok gelirimizin azalmasına karşın yatırımlarımızdan taviz vermeden, günü kurtarmaktan çok geleceğin peşinde olmaya ve Beşiktaş’ın tepe maksadından ödün vermeden yatırımlarımızı yapmaya devam ediyoruz.”

2021 yılının sıhhat, barış ve huzur getirmesi temennisinde bulunan Ahmet Parıltı Çebi, şunları kaydetti:

“Beşiktaş ocağından yetişen teknik adamümüz Sergen Yalçın ve takımının de üstün uğraşları ile düzgün bir futbol tertibi oluşturduk. Öz kaynaklarımızdan yetişen genç kardeşlerimize de fırsat vererek, Kara kartal’ın formasının yükünü taşıyabilecek isimlerle yola devam ediyoruz. Futbol grubumuzun dışında amatör şubelerimizde de kendine yeterlilik sağlayan bir yapı kurmanın peşindeyiz. Basketbol şubemizde yaşanan gelişmeler bunun hoş bir örneğidir. Beşiktaş’ın geleceği için çok kıymetli olan bu gayretimiz için tüm siyah beyazlılar ın el ele vererek amatör şubelerimize dayanak olması gereklidir. Taraftarı, idaresi, sportmeni, üyesi ve topluluğu ile bir bütün olduktan sonra Türkiye’nin en esaslı kurumu olan Kara kartal’ımızı durduracak bir güç yoktur. Bu şuurun bizlere verdiği inanç her şeyin üstündedir. 2021 yılının taraftarımızla tekrar buluştuğumuz, hem finansal hem de sportif olarak amaçlarımıza ulaştığımız bir yıl olacağına yürekten inanıyoruz.”

(Fotomac)

Beşiktaş Haberleri, Beşiktaş transfer haberleri , Beşiktaş Puan Durumu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ