sevdamız beşiktaş
Spor  Haberleri


Süper Lig’in yıldızından Beşiktaş itirafı! – Beşiktaş Haberleri

Gaziantep FK’nın ligdeki yükselişinde değerli hisse sahibi olan Maxim, ülkesinde açıklamalarda bulundu. Rumen oyuncu; hocası Sumudica, Türkiye …Gaziantep FK’nın ligdeki yükselişinde değerli hisse sahibi olan Maxim, ülkesinde açıklamalarda bulundu. Rumen oyuncu; hocası Sumudica, Türkiye’de futbol ve kendi performansı üzerine Digi Sport’a değerlendirmeler yaptı.

“Türkiye’de stadyumlardaki akustiğe alıştık. Galatasaray deplasmanında 40 bin bireye karşı oynadık. Beşiktaş’la oynadığımız maçtan sonra iki gün boyunca kulağıma ağrılar girdi. Lider bize taraftarlar tribüne geri döndüğü vakit 35 bin şahsa karşı oynayacağımızı söyledi zira taraftarların stadyuma dönme isteği çok yükselmiş.”

“Bence başarılı olduğunuzda işler bizatihi halloluyor. Türkiye’de büyük bir ekibe gitmeyi şu anda düşünmek istemiyorum. Kendimi geliştirmeye odaklandım. Sağlıklı halde dönemi bitirmek istiyorum. Sonrasında neler olacağını göreceğiz.”

“Türkiye’ye transferim kolay oldu. 1-2 dakika içinde teklifi kabul ettim. Telefonda konuştuk ve yeni bir şey denemenin uygun olacağını düşündüm. Almanya’daydım lakin burada düzgün fiyat ve bana uygun bir ortam var.”

“Başkana biraz latifeyle biraz önemli bir formda şampiyonluk için oynadığımızı söyledim. Son 4 maçımızı kazandık. Artık rakipler bize farklı davranacak. Hürmet görüyor ve güçlü bir grup olarak görülüyoruz. En azından Avrupa kupası vizesi almayı umuyoruz. Biz bir aileyiz, herkes birbirine yardım ediyor.”

“Sumudica çok güzel bir pedagog. oyuncularla nasıl konuşacağını güzel biliyor. Bunu gruptaki herkese yapıyor. Beni kıymetli bir Futbolcu üzere hissettiriyor. Bir Futbolcu ne kadar uygun olursa olsun, rekabetçi maç oynamazsa gelişmesi sıkıntı.”

“Aynı periyotta alandayken onu kenardan duyuyoruz. Gruba saldırgan olması için ilham veriyor. Bu yüzden daima ayaktayız. Beşerler Gaziantep hakkında kuşkucu davranıyor ve bize pek baht vermiyor. Artık hoş şeylere talip olabiliriz.”

(Fotomac)

Beşiktaş Haberleri, Beşiktaş transfer haberleri , Beşiktaş Puan Durumu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ