sevdamız beşiktaş
Spor  Haberleri


Carlos Carvalhal: Beşiktaş 10 kat daha zordu! – Beşiktaş Haberleri

2011/12 döneminde Beşiktaş’ı çalıştıran Portekizli teknik adam Carlos Carvalhal, beşiktaş’lılar rı çalıştırdığı periyoda dair açıklamalarda …2011/12 döneminde Beşiktaş’ı çalıştıran Portekizli teknik adam Carlos Carvalhal, beşiktaş’lılar rı çalıştırdığı periyoda dair açıklamalarda bulundu.

Şu an da Portekiz’in güçlü ekiplerindenBraga’yı çalıştıran usta teknik adam, Türkiye’de yaşadığı tecrübeleri geçmişe baktığında nasıl hatırladığını anlattı.

“KARA KARTAL’I 10 KAT SIKINTI Bİ HALDE BULDUM!”
Portekizli teknik adam açıklamasında; “Sporting’de çalışmak şahane tecrübeydi. Bundan daha zoru olamaz derken, Kara kartal’ı 10 kat daha sıkıntı bir halde buldum. Farklı bir kültürde, farklı bir lisanda yeni bir meydan okumayı kabul ettim. Teknik takımım orada olmasa da, oyuncuların ve taraftarların benimle olması hoş bir dönem geçirmemi sağladı. Bu tecrübeler liderlik konusunda büyük avantaj sağlıyor. Bu periyotta insanın hayal edebileceği tüm testlere tabi tutuldum.” dedi.

55 yaşındaki Carlos Carvalhal, Kara kartal’ın sonrasında İstanbul BB’yi de çalıştırmış, 2015 yılında ise İngiltere’ye gitmişti.

(Fotomac)

Beşiktaş Haberleri, Beşiktaş transfer haberleri , Beşiktaş Puan Durumu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ