sevdamız beşiktaş
Spor  Haberleri


Beşiktaş’ta görev değişikliği! İletişim ve Basın Danışmanlığı görevine Erol Kaynar getirildi – Beşiktaş Haberleri

Vodafone Park’taki toplantıya lider Ahmet Işık Çebi’nin yanı sıra ikinci lider Adnan Dalgakıran, genel sekreter Mesut Urgancılar ve asbaşkan …Vodafone Park’taki toplantıya lider Ahmet Işık Çebi’nin yanı sıra ikinci lider Adnan Dalgakıran, genel sekreter Mesut Urgancılar ve asbaşkan Fatih Hakan Avşar da katıldı.

Siyah-beyazlı topluluktaki isimlerden faydalanmanın kendileri için çok kıymetli olduğunu söyleyen lider Ahmet Parıltı Çebi, “Bu topluluğun içinde idare şurasının dışında birçok hususta bilgi ve deneyimi olan beşerler var. Onlardan faydalanmak benim ve idare konseyinin asli görevidir. Bundan sonra da birçok beşere kapıları açarak birlikte yol yürüyeceğiz. Diğer danışmanlarımız da var. Onlar perde ardındadır lakin Erol Kaynar, bağlantı danışmanı olarak ön planda olacaktır. Hakikat işler yapmak istiyoruz.” diye konuştu.

Erol Kaynar’ın geniş yetkilerle vazifeye getirildiğini söz eden Çebi, “Erol Kaynar’ın yapacağı açıklamalar bizim için geçerlidir. Bu türlü bir bilene ve ağabeye gereksinimimiz vardı. Genel sekreterin, ikinci liderin konuşacağı bahisler olacaktır. Hususlarla arkadaşlarımız sorulan sorulara karşılık vermekle mükellefler. Değerli olan tek bir ağızdan çıkacak bir yaklaşım. Haklı olarak bu işi yürütebilecek, vaktini buraya verebilecek, fikrine ve aklına gereksinimimiz olan bir danışman olarak abimiz burada. Benim ve danışmanımın yaptığı açıklamalar camiayı bağlar, bundan da gurur duyarız.” değerlendirmesinde bulundu.

Türkiye’de kulüp direktörün güç olduğunu ve yöneticilerin yüklerini hafifletmeyi amaçladıklarını söyleyen Kaynar, ise şunları kaydetti:

“Bu ayrıntılarla uğraşmak onların vaktini çalıyor ve değerli işler aksıyor. Bu nedenle ben buradayım. Pandemi periyodunda yönetmek daha da sıkıntı oldu. Bunun yanında taraftarımızı da özledik. En azından toplumsal medyada taraftarımızla daha çok buluşacağız. Sizlere sağlıklı bilgi akışı için varız. Bizler geçiciyiz. Bu misyonda ne kadar ne yapabileceğimizi göreceğiz ancak kıymetli olan sistemi oturtmak. Bu olduktan sonra benim olup olmamam bir şey değiştirmez, değerli olan sistemin yürümesi.”

(Fotomac)

Beşiktaş Haberleri, Beşiktaş transfer haberleri , Beşiktaş Puan Durumu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ