sevdamız beşiktaş
Beşiktaş Haberleri


Son dakika | Ahmet Nur Çebi’den transfer ve Sergen Yalçın sözleri – Beşiktaş Haberleri

Beşiktaş Lideri Ahmet Işık Çebi, kulüp mecmuasında kaleme aldığı yazısında siyah-beyazlı topluluğa seslendi. Transferde kulübün içinde bulunduğu …Beşiktaş Lideri Ahmet Işık Çebi, kulüp mecmuasında kaleme aldığı yazısında siyah-beyazlı topluluğa seslendi.

Transferde kulübün içinde bulunduğu mali koşullara uygun olarak hareket ettiklerini belirten Çebi, yeni bir kadro oluşturduklarını ve alışma sürecinde puan kayıplarının yaşanabileceğini tabir etti.

Çebi alışma süreci tamamlandığında kadronun çok daha yeterli yerlere geleceğini belirterek, umut dolu bildiriler verdi.

İşte Ahmet Işık Çebi’nin gündem yaratan yazısı;

Kıymetli kara kartallılar ,

Dayanağınız açısından çok bedelli iki ayı geride bıraktık. Ağustos ve eylül aylarında iki büyük kampanya yayını gerçekleştirdik. Her zamanki üzere sonsuz katkınızla “Bırakmam Seni” kampanyasını en üstlere taşıdınız. Şiddetli geçen bu zahmetli devirde göstermiş olduğunuz büyük ilgiden ötürü tüm Beşiktaş topluluğu ismine müteşekkir olduğumuzu belirtmek isterim. Artık sıra, daima bir arada muvaffakiyete odaklanmakta.

Geride bıraktığımız bu kuvvetli altı ayda, birçok kurum ekonomik külfetler yaşadı. Buna rağmen, yeni dönem öncesi birçok değerli markayla sponsorluk mutabakatı imzaladık ve kulübümüze finansman takviyesi sağladık. Bu derece zahmetli aylarda kulübümüze olan dayanaklarını esirgemeyen sponsorlarımıza buradan ayrıyeten teşekkürlerimi iletmek isterim.

“ENGEBELİ BİR YOLDA İLERLEMEK ZORUNDA KALDIK”
Birlikte yola çıktığımız birinci döneme başladık. Gerek artık hayatımızın bir modülü olan pandemiden gerekse TFF’nin limit talimatlarından dolayı engebeli bir yolda ilerlemek zorunda kaldık. Etrafımızı saran limit çemberinden dolayı Beşiktaş’ın faydasına olabilecek en ufak ihtimali bile göz arkası edemezdik. Transferlerimizi yaparken, kulübün tek bir kuruşunu dahi boşa harcamamak niyeti başımızda hakim olan niyetti.

“GÜNEŞLİ GÜNLERE ULAŞACAĞIMIZDAN KUŞKUM YOK”
En nihayetinde, kıymetli Sergen Yalçın hocamızla da birlikte hoş bir ahenk içinde çalışarak futbol ekibimizi yeni döneme hazır hale getirdik. Ekibimizin bu süreçte elbette kaybedeceği puanlar olacaktır. Lakin bu dönem ligin daha da uzun soluklu olacağını ve futbolcuların tekrar bu ritme ayak uydurmaları için vakte muhtaçlığı olduğunu da hesaba katmamız gerek. Günün sonunda, elimizden gelenin en düzgününü yapmış olacağımızdan ve güneşli günlere ulaşacağımızdan hiçbir kuşkum yok, sizlerin de olmasın.

Her fırsatta lisana getirdiğimiz üzere, öz kaynağa dönüşümüz kulübümüz ismine tek geçer akçedir. Altyapıdan çıkaracağımız Futbolcu ölçüsünü çoğaltarak onların satışlarından sağlanacak gelirlerden faydalanmak, kulübümüzün iktisadı açısından elzem olmuştur. Bu doğrultuda, Beşiktaş Futbol Akademisi’ni, bu işin ehline, kıymetli hocamız Mehmet Ekşi’ye emanet ettik. Geleceğimizi, geçmişimizin himayesi altında yetiştireceğiz. İnanıyorum ki bu yatırımımız, uzun vadede Kara kartal’ın yarınlarına ışık tutacaktır.

Fiziken dayanağınızı hissedemediğimiz bu günlerde, manevi olarak bizimle olduğunuzu bilmeye epey gereksinimimiz var.

Birlik hayli muvaffakiyet da kaçınılmaz olacaktır.

(Fotomac)

 
 

Beşiktaş Haberleri, Beşiktaş transfer haberleri , Beşiktaş Puan Durumu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ