Sevdamız Beşiktaş

Beşiktaş yönetiminden 1 milyon TL’lik alışveriş!

Beşiktaş yönetiminden 1 milyon TL’lik alışveriş! Kampanya başlattılar…


Beşiktaş taraftarının başlatmış olduğu Kartal Yuvası kampanyasına Başkan Ahmet Nur Çebi ve yönetim kurulu üyelerinden  büyük destek geldi. Başkan Çebi ve yöneticiler toplamda 4 binin üzerinde forma alarak 1 milyon TL’nin üzerinde alışveriş yaptılar.

Beşiktaş’ta 20 Ekim tarihinde gerçekleşen olağanüstü seçimli genel kurulda Ahmet Nur Çebi’nin başkan seçilmesinin ardından, taraftarlar da beşiktaş kulübüne  destek olmak için harekete geçti.Son zamanlarda mali açıdan zor günler geçiren Beşiktaş’a testek için taraftarlar Kartal Yuvası kampanyasını başlattı. Taraftarın başlattığı bu kampanyada başta Başkan Ahmet Nur Çebi olmak üzere bütün yönetim kurulu üyeleri destek verdi.

Sosyal medya hesabından kampanyaya destek veren Ahmet Nur Çebi, “1903’ten beri yazdığımız şanlı tarihimize #omuzomuzakartalyuvasına kampanyası ile yepyeni bir not düşüyoruz. Ben de Beşiktaş’ı yalnız bırakmayan taraftarımıza bu kampanyada 1903 forma alarak destek oluyorum” ifadelerini kullandı.

Kartal Yuvası kampanyası

Ahmet Nur Çebi’nin açıklamasının ardında Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyeleri de tek tek kampanyaya verdikleri destekleri açıkladı. Sosyal medya kullanmayan Beşiktaş  yönetim kurulu üyeleri de, birçok okulla görüşerek, alacakları formaları bu okullara göndermeye karar verdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ